Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Książe-Skroniów - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Jędrzejów

Jędrzejów(Książe-Skroniów + 4 km)

690 000 zł170,20 m² 4 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 138,2 m2 (pow. całkowitej 170,20 m2), zlokalizowany na działce o pow. 1216 m2 w Jędrzejowie. Budynek wzniesiony w 1926 roku. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lipnik

Lipnik(Książe-Skroniów + 24 km)

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Witam na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1958 r składający się z pomieszczeń takich jak przedpokój-ganek kuchnia oraz pokój.Na działce o powierzchni 4200 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Konarskiego

Małogoszcz(Książe-Skroniów + 19 km)

900 000 zł340 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 1000-lecia

Sędziszów(Książe-Skroniów + 17 km)

999 000 zł358 m² 2 790,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny, duży dom, położony w Sędziszowie przy ul. 1000-lecia. Jest to dom parterowy, z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej około 360m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kozłów

Kozłów(Książe-Skroniów + 22 km)

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Lokalizacja: dom położony jest w spokojnej miejscowości Kozłów, w gminie Małogoszcz to idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Chęciny

Chęciny(Książe-Skroniów + 25 km)

495 000 zł167 m² 2 964,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 167 m2, usytuowany na działce o powierzchni 931 m2, zlokalizowana w Chęcinach. Działka usytuowana pośród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Wierzbica

Wierzbica(Książe-Skroniów + 23 km)

1 146 000 zł100 m² 11 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy tradycyjną estetykę domu z bali z nowoczesną technologią i niskimi kosztami utrzymania, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pińczów

Pińczów(Książe-Skroniów + 24 km)

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:545 m²

| na sprzedaż dom o pow. ok. 100m2 zlokalizowany w Pińczowie na os. Grodzisko. Dom usytuowany na działce o pow. 545m2, ogrodzonej, lekko pochyłej. W skład domu wchodzą: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Pawęzów

Pawęzów(Książe-Skroniów + 18 km)

630 000 zł411,20 m² 1 532,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom na sprzedaż położony w miejscowości Pawęzów w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Książe-Skroniów,świętokrzyskie

1 050 000 zł170 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Gotowy dom do zamieszkania! dom Z poddaszem! eleganckie funkcjonalne przestronne pomieszczenia! otwarta strefa dzienna! bardzo dogodna lokalizacja! dworzec pkp tylko 2 km! na sprzedaż wolnostojący.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij